sie 08 2004 home swet home....
Komentarze: 4

Co jak co ale wyjazdy nad morze w szczególności do mojej rodziny, która tam mieszka nieźle "doładowują mi akumulatorki...". W końcu są głównie plusy takiego wyjazdu.. rodzice się nie kłócą - bo nie wypada przy rodzinie.. spacery po plaży... kąpiele słoneczne i wodne (tym razem woda cieplutka i pogoda super!).. szum fal... wypady do miasta czasem do baru na piwko.. (jak poszłam z kuzynką na bilarda to nigdy w życiu nie piłam tak długo jednego piwa!).. noclegi w namiocie w towarzystwie szczypaw.. wspaniałe widoki z latarni morskiej na którą czasem chodziłam w drodze na plaże... lepsze samopoczucie fizyczne (przy cioci musiałam zacząć jeść i wyszło mi to fizycznie na zdrowie... dzięki czemu psychicznie też ;-)... częste wyprawy rowerowe i ogólnie żyć nie umierać.. a jednak w pewnym momencie tęskno za domem... chęć odwiedzenia Agaty.. sprawdzenia jak się czuje... no i dom to jednak dom... ale mimo to chyba z chęcią przeprowadziłabym się na kaszuby.. język trudny ale w miastach żadko kto się nim posługuje za to ludzie na prawdę wspaniali... i otwarci... za rok pojadę znowu ;-)

psyhe... jak byś miała kiedyś chwilkę to byłabym wdzięczna gdy byś poleciła mi najciekawsze Twoim zdaniem jego wiersze :)

pozdrawiam!

takie_nicc : :
11 września 2004, 13:56
ach przepraszam za to ze mnie tak dlugo tu nie bylo. teraz akurat nie mam na tyle czasu ale bede o tym pamietac i przygotuje cos. bardzo ladny i fajny jest wiersz ,ktory mam na blogu: \"prezentacja\"- pokazuje on inne obliocze Baczynskiego- niewojenne :] Wlasnie musze wyjsc z domu ale obiecuje ze sie tym zajme:)
Angel of Sorrow
20 sierpnia 2004, 23:35
Wracaj...szybciutko:)
Ponura
11 sierpnia 2004, 09:51
dobrze, żeś zadowolona raczej i że miałaś skąd za domem potęsknić...nie radzę Ci mieć poprawek... to żadne wakacje... pozdrawiam
Argaven
09 sierpnia 2004, 19:22
ja tez powoli zaczynam tesknic za domem, ale tez za prawdziwymi wakacjami bo zlot to byl moj jednyny wyjazd. a ja tak tesknie za kapielami i beztroska...

Dodaj nowy komentarz