Archiwum sierpień 2004


sie 30 2004 "Ah życie, bo życie kocham cię, kocham...
Komentarze: 1

"Świata nie rozumiem, żyć w nim nie umiem..."

A głównie nie rozumiem tego dlaczego tak łatwo i nagle wszystko potrafi się spieprzyć.. "gówno" jedy słowo jakie przychodzi mi na myśl... za wiele się dzieje, za wiele się "wali" .. czy świat, moje życie nie może być choć przez kilka dni ustabilizowane? spokojne? nie wiem.. może gdzieś po drodze zgubiłam te dni... w sumie.. jak ma się sypać to najlepiej wszystko jednocześnie.. w końcu jak to mówią "co mnie nie zabije to mnie wzmocni" albo poprostu sprawi, że zapragne odejść... nie mam już na nic sił.. ale co tam.. i tym razem dam rade, bo jak nie ja to kto to zrobi za mnie? odpowiedź jest prosta.. - nikt! 

takie_nicc : :
sie 08 2004 home swet home....
Komentarze: 4

Co jak co ale wyjazdy nad morze w szczególności do mojej rodziny, która tam mieszka nieźle "doładowują mi akumulatorki...". W końcu są głównie plusy takiego wyjazdu.. rodzice się nie kłócą - bo nie wypada przy rodzinie.. spacery po plaży... kąpiele słoneczne i wodne (tym razem woda cieplutka i pogoda super!).. szum fal... wypady do miasta czasem do baru na piwko.. (jak poszłam z kuzynką na bilarda to nigdy w życiu nie piłam tak długo jednego piwa!).. noclegi w namiocie w towarzystwie szczypaw.. wspaniałe widoki z latarni morskiej na którą czasem chodziłam w drodze na plaże... lepsze samopoczucie fizyczne (przy cioci musiałam zacząć jeść i wyszło mi to fizycznie na zdrowie... dzięki czemu psychicznie też ;-)... częste wyprawy rowerowe i ogólnie żyć nie umierać.. a jednak w pewnym momencie tęskno za domem... chęć odwiedzenia Agaty.. sprawdzenia jak się czuje... no i dom to jednak dom... ale mimo to chyba z chęcią przeprowadziłabym się na kaszuby.. język trudny ale w miastach żadko kto się nim posługuje za to ludzie na prawdę wspaniali... i otwarci... za rok pojadę znowu ;-)

psyhe... jak byś miała kiedyś chwilkę to byłabym wdzięczna gdy byś poleciła mi najciekawsze Twoim zdaniem jego wiersze :)

pozdrawiam!

takie_nicc : :